Konkurs plastyczno - literacki

 

          UWAGA ! UWAGA!        

        KONKURS PLASTYCZNO – LITERACKI !       

 

 

 

Potrafisz rysować? Lubisz wymyślać zabawne historyjki? To mamy coś specjalnie dla ciebie! Konkurs na najlepszą historyjkę obrazkową / komiks pt. ”Ekoludki ratują Park Krajobrazowy Puszczy Knyszyńskiej – czyli ekorady na odpady”, skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Krynki i Gminy Szudziałowo.  Zadaniem uczestników konkursu jest zaprezentowanie poprzez proste, zabawne historyjki obrazkowe/grafiki, ciekawych pomysłów na zmniejszenie ilości wytwarzanych odpadów, zachęcać do przeciwdziałania niedozwolonym zachowaniom (np. tworzeniu dzikich wysypisk, spalaniu plastikowych opakowań w piecach domowych, brakowi selektywnej zbiórki odpadów), pokazanie w jaki sposób dzieci/ekoludki radzą sobie z odpadami na co dzień (w  szkole, domu, na podwórku) i dlaczego warto dbać o nasze środowisko.

 To idealna okazja pokazania światu swojego talentu! Nie zwlekaj! Przewidziane są atrakcyjne nagrody i wyróżnienia. Prace należy dostarczyć osobiście lub wysłać na adres:

Park Krajobrazowy Puszczy Knyszyńskiej, ul. M. Chodakowskiego 6,  16-030 Supraśl
z dopiskiem: konkurs plastyczny pt.: „ekorady na odpady”. Na prace czekamy tylko do 20 kwietnia 2015 r. Szczegóły w załączonym Regulaminie. Do zobaczenia!

Konkurs jest integralną częścią projektu pn. „Edukacja ekologiczna społeczeństwa w zakresie nowych zasad regulujących gospodarkę odpadami na obszarze PKPK z uwzględnieniem lokalnych uwarunkowań Gminy Krynki i Gminy Szudziałowo”, finansowanego przez Zarząd Województwa Podlaskiego.

 

Regulamin konkursu dostępny w zakładce „materiały dodatkowe”

Dodana: 20 marzec 2015 09:43

Zmodyfikowana: 20 marzec 2015 13:45