Konkurs „MÓJ OGRÓD – przyjazny i tradycyjny” 2021

Miłośnicy przyrody, zaangażowani ogrodnicy!

Rozpoczynamy zmagania konkursowe naszych małych, roślinnych światów. Każdy przydomowy ogród to unikalny i jedyny w swoim rodzaju skrawek ziemi, który może być ostoją przyrody. Mamy tę moc by tworzyć miejsca przyjazne nam – ludziom, jak też roślinom i zwierzętom. Ogródki są ważną częścią naszego krajobrazu – stanowią o naszej tożsamości, wyróżniają nas, wzbogacają otoczenie, różnorodność biologiczną i nasza kulturę.

Wszystkich mieszkańców obszaru Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej i jego otuliny zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przez nas konkursie.

Nie zwlekaj!  Zgłoszenia przyjmujemy od 10 czerwca do 31 lipca 2021 r. na adres mailowy: krajobraz@pkpk.pl lub korespondencyjnie na adres siedziby Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej – ul. abp. gen. M. Chodakowskiego 6, 16-030 Supraśl z dopiskiem Konkurs „Mój ogród”. Rozstrzygnięcie konkursu przewidziane jest na drugą połowę września w 2021 r., w siedzibie Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. Z uwagi na obostrzenia związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, określenie terminu spotkania podsumowującego zostanie wskazane na stronie internetowej: www.pkpk.wrotapodlasia.pl, a uczestnicy poinformowani zostaną telefonicznie.

Szczegółowe informacje dotyczące ogrodowej inicjatywy w Regulaminie Konkursu, załącznikach oraz pod nr telefonu 85 718 37 85.

 

Dodana: 4 czerwiec 2021 13:19

Zmodyfikowana: 19 lipiec 2021 10:08